Internetová strategie

Stanovili jste si cíle, kterých chcete s internetovým marketingem dosáhnout, ale nevíte, jak je splnit a jakých možností využívat? Neznáte své zákazníky a nevíte, jak je oslovit? Nejste si jisti, že vaše prezentace bezchybně funguje a vyhovuje uživatelům? V rámci konzultací vám odpovíme na tyto a další důležité otázky a odhalíme vám mezery vašeho působení na internetu tak, abyste ze své činnosti mohli vytěžit maximum.

Máme zkušenosti z největších e-shopů v ČR

Vytvoříme vám marketingovou strategii na míru

Marketingovou strategii na internetu netvoří pouze PPC reklamy či profily na sociální síti. Tajemství úspěchu účinné strategie spočívá v nalezení ideální kombinace všech nabízejících se nástrojů, jako je SEO optimalizace, kvalitní a aktualizovaný obsah, PR články, spotřebitelské soutěže či zábavné hry a aplikace. Důležitou roli při volbě té správné taktiky hrají vytyčené cíle, typ podnikání, cílová skupina nebo aktuální potřeby. Proto vám navrhneme strategii ušitou na míru vaší společnosti i vašim momentálním preferencím. Dobře zvolená internetová strategie pak zvýší návštěvnost vašich stránek, získá vám nové návštěvníky a posílí vazby s těmi stávajícími.

Zlepšíme obchodní účinnost vašeho webu

Aby váš web dosahoval požadovaných konverzí, musí splňovat řadu kritérií. V prvé řadě musí být bezproblémově funkční a přístupný pro všechny uživatele. Z hlediska použitelnosti musí být orientace na vašem webu snadná a intuitivní. V opačném případě otrávený uživatel vaši stránku opustí. Avšak ani samotné dobře fungující technické parametry nestačí. Svou roli sehrává psychologická stránka. Zákazníka musíte zaujmout a přesvědčit, že jste důvěryhodným obchodním partnerem. Na základě analýzy vašeho webu vám poradíme, jaká přijmout opatření, abyste své zákazníky zbytečně neztráceli, a navrhneme nová řešení pro váš elektronický obchod či prezentaci tak, abyste zapojením nových trendů získávali zákazníky nové.

Proč využít konzultace?

1. Potřeby každého zákazníka jsou různé a webové prezentace se odlišují svými cíli, cílovou skupinou, image či stylem komunikace. Každý projekt je tudíž individuální a vyžaduje rovněž individuální přístup, metodiky i strategie.
2. Během konzultací poukážeme na mezery vaší prezentace či stávajících strategií a naučíme vás předcházet opakovaným problémům.
3. Uvidíte svůj web jako prodejní nástroj. Naučíme vás správně komunikovat s vaší cílovou skupinou.
4. Ukážeme vám nové trendy a nové možnosti v oblasti IT a internetového marketingu.
5. Analýzou vašeho webu zjistíte, kdo jsou vaši zákazníci, odkud přicházejí a jak se na webu chovají. Díky tomu můžete svůj web optimalizovat a zvyšovat konverze.
6. Názory stávajících či potenciálních zákazníků na chystané nové služby a výrobky můžete dopředu zjistit a zlepšovat pomocí dotazníkových šetření na internetu.

Co budeme od vás potřebovat?

Nové strategie vytváříme na míru každé společnosti. Aby nová strategie fungovala co nejúčinněji, potřebujeme se odrážet od relevantních informací. Mnohé nedostatky a mezery pro další zlepšení vaší prezentace nám odhalí analytické nástroje a reklamní systémy. Proto vás požádáme o přístup do účtů těchto nástrojů. Při vytváření strategií rovněž potřebujeme znát vaše cíle, preference a další informace týkající se vaší cílové skupiny, produktů či firmy.

Co služba obsahuje?

1. Efektivní konzultace pro nás začíná důkladnou přípravou. Nejprve se seznámíme s vaším webem, produkty i vaší konkurencí. Následně provedeme analýzu vašeho webu, abychom odhalili jeho slabé stránky a příčiny vaší nespokojenosti.
2. Společně zhodnotíme vaše cíle a na základě provedené analýzy webu vypracujeme plán nové strategie a předložíme doporučení k odstranění zjištěných nedostatků. Samozřejmě vám představíme možnosti jejich eliminace a dle dohody jednotlivé kroky rovněž provedeme.

Více naše všeobecné podmínky