Kvalitní obsah

Základem každé kvalitní webové prezentace je profesionální copywriting. Obsah webu je to, co ve skutečnosti prodává. Jedině kvalitní informace podávané srozumitelně, čtivě a bez chyb rozhodují, zda si čtenář u vás produkt či službu zakoupí anebo odejde s prázdnou. Firemní blog je efektivní a ve světě velice oblíbený marketingový nástroj, který je u nás z neznámých důvodů stále ještě opomíjený. Přitom právě prostřednictvím firemního blogu můžete se svými stávajícími, ale i potencionálními zákazníky navázat lepší kontakt. Jde totiž o velice nevtíravou formu získávání zákazníků.

Normostrana již od 300 Kč

Redakční články

Základním předpokladem úspěchu vaší webové prezentace je její aktuálnost a pravidelně doplňovaný obsah. Jen tak zapůsobí váš web na zákazníka dojmem profesionála, který neustále sleduje novinky v oboru a přináší svým klientům cenné aktuální informace. Pro vlastníky obsahových webů přinášíme možnost tvorby redakčních článků. Prostřednictvím těchto textů můžete se zákazníky komunikovat na profesionální úrovni podle vašeho časového harmonogramu.

PR články

PR články slouží zejména k udržování dlouhodobého kontaktu s veřejností. Dobrý PR článek působí na čtenáře nestranně a přitom nenásilnou formou ovlivňuje jeho myšlení. Cílem PR článků je udržovat dobrou image firmy i v krizových situacích. PR článkem sdělíme vašim zákazníkům zajímavé informace například o vašich nových produktech či o firmě a navíc tímto nevtíravým pozitivním způsobem posílíme důvěryhodnost vaší firmy i značky a získáme zpětnou vazbu od vašich zákazníků.

Odborné články

Službu tvorby odborných článků uvítají ti z vás, kdo dokonale rozumíte svému oboru, ale nechcete věnovat čas či vaše úsilí na psaní článků. Vítaným přínosem je služba rovněž pro ty, kdo vlastníte například e-shop či webovou prezentaci, které byste chtěli obohatit o další unikátní texty. Další texty ocení nejen roboti vyhledávačů. Více kvalitních informací přiláká na vaši prezentaci více potenciálních zákazníků a přispěje k tomu, že se budou na váš web rovněž častěji vracet.

V jakých jazycích dokážeme psát texty?

1. Čeština
2. Slovenština
3. Angličtina
4. Ruština
5. Japonština
6. Maďarština
7. Polština
8. Čínština

Píšeme přes 9400 článků ročně

Proč využívat profesionálního copywritingu?

1. Zákazníkovi předložíme důležité informace, a podpoříme zájem a důvěru dané cílové skupiny.
2. Zdůrazníme klady vašich produktů a podtrhneme vaše konkurenční výhody.
3. Posílíme dobré jméno vaší firmy. Zákazníci si stránku oblíbí a budou se rádi vracet.
4. Vhodným užitím klíčových slov vás budou vyhledavače řadit na přední stránky.
5. Kvalitní obsah si uživatelé vzájemně doporučují a odkazují na něj na svých stránkách. Tím získáte nové potenciální zákazníky a posílíte linkbuilding.

Co budeme potřebovat od vás?

1. Zadání textu začíná již stanovením účelu textu a jeho požadovaného rozsahu.
2. Kvalitní texty vyžadují relevantní podklady. U některých typů textů vás požádáme o doplnění podstatných informací formou dostupných firemních materiálů či konzultací.

Chcete si texty napsat svépomocí?

Pokud si články chcete psát sami, můžeme vám být nápomoci v oblasti úprav a korektur textů, údržby konzistence obsahu, vyhledávání zdrojů a propagace vašich článků.

Co služba obsahuje?

1. Na základě vašeho zadání vytvoříme unikátní redakční, odborné či PR články.
2. Poskytujeme SEO copywriting. Píšeme s ohledem na SEO pravidla tak, aby vaše prezentace získala co nejvyšší příčky ve výsledcích vyhledávání.
3. Aby byly texty co nejúčinnější, musíme se důkladně seznámit s vašimi výrobky či službami.
4. Musíme poznat cílovou skupinu a její chování, vyzdvihnout největší přednosti a konkurenční výhody.
5. Na základě těchto poznatků vybereme s vámi klíčová slova, podle kterých vás roboti vyhledávačů zařadí do výsledku vyhledávání.
6. Vytvořené texty vám předložíme ke schválení, popřípadě je upravíme dle vašich připomínek.

Budeme se vám věnovat každý den

Věřte nám, vést firemní blog způsobem občasné aktualizace (tak jednou měsíčně), jsou doopravdy zbytečně vyhozené peníze. Firemní blog je levný marketingový nástroj, který však vyžaduje čas a pravidelnost (každodenní práci), což vám dokážeme poskytnout.

Co s námi získáte?

Navrhneme pro vaši firemní webovou prezentaci ideální řešení bez ohledu na velikost vaší firmy. Takto správně nastavená prezentace, která bude přizpůsobená individuálním potřebám firmy, vám pomůže dostat váš web na přední příčky ve vyhledávačích, získat nové zákazníky a udržet si stávající zákazníky. Dále vám vypomůžeme s budováním důvěryhodnosti i dobrého jména; představíme návštěvníkům vaše zajímavé produkty, služby, i pracovníky; přineseme čtenářům zajímavosti, rady, tipy, soutěže, návody, obrázky i videa týkající se vašeho oboru. Váš firemní blog budou vytvářet živí zapálení lidé, kteří mohou potencionální zákazníky ještě blíže oslovit a dále s nimi komunikovat s pomocí diskuzí. Budeme prostě psát o tématech, která mají vazbu na váš cíl a která jsou pro vás užitečná. Se spolupráci s námi se vám zvýší prodejnost.

Více naše všeobecné podmínky