Obsahové weby

Hledáte způsob, jak se na internetu zviditelnit a přilákat nové zákazníky? Obsahové portály představují nevtíravou formu získávání zákazníků a jejich důvěry. Základem úspěchu je však kvalitní web. Na základě dlouholetých zkušeností vám vytvoříme originální web na míru podle vašich potřeb.

Kvalitní obsahový web již od 30.000,- Kč

Základní funkčnost

S novým webem od nás, získáte již v základní ceně například obrázkové galerie, ankety, diskuzní fórum, komentáře pod příspěvky, bezpečnostní systém (uživatelská práva, správa uživatelů), vyhledávání, zjišťování, kdo je právě online, antispam pro diskuze a komentáře, implementace prvků ze sociálních sítí, systém pro přihlášení a registrace uživatelů a mnoho dalších.

Ušetříte za programátory a předražené SEO konzultanty

Díky plnohodnotné administraci získáte dokonalý přehled o vašem webu, včetně možností jeho úprav. O weby, které vytvoříme se také náležitě staráme a drobné změny vám rádi zapracujeme zdarma.

K novému webu dostanete školení

K novému webu dostanete dvě školení - pro vaši redakci a pro vašeho administrátora, který bude moci kontrolovat práci.

Proč mít obsahový web?

1. Rozšíříte svou prezentaci o další unikátní texty s důležitými klíčovými slovy, a díky tomu přispějete k dalšímu zviditelnění se na internetu.
2. Oslovíte neomezený počet lidí. Přilákáte nové zákazníky a upevníte vztahy s těmi stávajícími.
3. Získáte zpětné odkazy, a tím vyšší příčky ve výsledcích vyhledávání.
4. Využijete další prodejní kanál, který zároveň představuje zákazníkem vyžádanou reklamu.
5. Posílíte jméno firmy. Svým obsahovým webem zapůsobíte na zákazníka jako profesionál a důvěryhodný partner a zlepšíte tak svou image.
6. Zvýšíte své prodeje.
7. Informacemi poskytovanými zákazníkovi na webu šetříte svůj čas i peníze.
8. Získáte cennou zpětnou vazbu a kontakty na zákazníky například v případě využití formulářů, diskuzních fór, apod.

Co budeme od vás potřebovat?

1. Váš nový web můžeme správně konfigurovat a efektivně otestovat pouze za předpokladu dočasně zpřístupněného účtu reklamních a analytických systémů.

Co služba obsahuje?

1. V úvodních konzultacích navrhneme či doladíme vaši koncepci webu. Ujasníme si s vámi cíl vašich stránek, základní funkce a cílovou skupinu. Projekty zpracováváme vždy na míru vaší společnosti, proto vám předložíme unikátní grafický návrh.
2. Po odsouhlasení grafický návrh nakódujeme, připravíme systémy, doprogramujeme funkcionality a váš nový web otestujeme.
3. Součástí realizace portálu je poradenství a analýza zadání tak, aby váš web podporoval aktuální trendy internetového marketingu.
4. Samozřejmostí je zaučení do publikace, popřípadě do správy vašeho nového webu.

Změny po předání webu

1. Pokud budete potřebovat do vašeho nového systému přidat jakýkoliv další modul či naprogramovat zcela novou funkčnost, nabízíme vám cenu 600 Kč/hod.
2. Vždy budete znát dopředu maximální částku, kterou zaplatíte. Ještě před započetím realizace projektů ji nejdřív odsouhlasíte. V cca 90 % je tato částka nižší.
3. Pokud potřebujete svůj web obohatit o text, zajistíme vám ho za cenu 300 Kč /hod.

Více naše všeobecné podmínky